Second quarter honor rolls for Red Hook and Rhinebeck

0 Flares 0 Flares ×

Rhinebeck HS—High Honor Roll
GRADE 12: Sarah Ayton, Charlotte Bakalar, Samantha Cassata, Andrew Chardavoine, Andrew Chestney, Samantha Coffey, Bridget Cunningham, Catherine Ely, Zoe Ettinger, Nicolas Fesser, Matthew Fraczek-Syczyk, Margaret Fuerst, Alexandra Gay, Savanna Gephard, Carolyn Goldstone, Lauren Heller, Aaron Hoffman, Elliot Hoffman, Jordanna Ickes, Bailey Lyons, Meredith Mimoso, Alex Newman, Soren Pell, Sean Phelan, Sam Tigges, Jacqueline Williams.
GRADE 11: Marissa Cascio, Rebecca Gausepohl, Roan Gideon, Christine Hatter, Nicholas Hoynes, Molly Imperato, Kristoff Lalicki, Nir Lavi-Romer, Seth McClenahan, Emily McGettrick, Camil Mikiej, Madeleine Olson, Daimyn Potts, Briana Santo, Breahanna Schwartz, Alexander Slayton, Brandt Slayton, Emily Sullivan, Maxim Tamm, Mitchell Tellerday, Kaela Toback, Carol Tyson, Kayla Weckesser.
GRADE 10: Kathryn Bergin, Sean Boyle, Amy Catalano, Anna Charny, Aadil Cheema, Isabelle Dampf, Megan Heller, Ian Katomski, Leigha Knepper, Paige Lavender, Anna McNulty, Will Meyer, Max Nadel, Fanny Ortiz, Lillian Oyen-Ustad, Craig Pavord, Willa Pruitt, Eric Rodriguez, Andrew Rosenzweig, Alexa Schwartz, Rachel Tigges, Weiting Zhang.
GRADE 9: Garrett Bolton, Alexander Burg, Amanda Cassata, Christopher Cassens, Austin Ettinger, Sarah Fleischhauer, Theodore Gadsby, Avram Goldman, Soshana Goldman, Gabriel Hammoud, Sarah Hanson, Minul Haque, Austin Jessen, Elizabeth Kroll, Barr Lavi-Romer, Nicole Leary, Azure Leffeld, Madison Lortie, Anne Lozada, Joshua Martin, Christopher Marvin, Kathryn Muste, Anne Pietrow, Devin Pozza, Sarah Prosser, Justin Soden.
Rhinebeck HS—Honor Roll
GRADE 12: Brigitte Bakalar, Max Berger, Nathan Blakey, Will Burns, Stephanie Byrum, Ashley Carlucci, David Chernack, Catherine Clarke, Jeffrey Cotter, Curtis Dalton, Suzanne Dinga, Samuel Every, Will Fox, Lizetta Fraleigh, Paul Henke, Zachary Karas, Hans Lozada, Ashley Martin, Marci Montoya, Rachel Paesano, Maya Ransome, Eric Rosenzweig, Evan Russell, Michael Santamorena, Ariana Saxon, Eric Sowarby, Griffin Swanwick, David Williams, Sarah Wilson.
GRADE 11: Julia Alexis, Erica Barreto, Natalie Blakey, Connor Bolton, Meagan, Cauda, Ryan Cimorelli, Taylor Dahlem, Tyler Dezago, James Fleischhauer, Siobhan Forbes, David Halstead, Laura Hayes, Matthew Kahn, Kaleigh Kupiec, Sean Lehan, Victoria Lindquist, Patrick Martin, Luke Matthews, Samuel Rothschild, Taylor Russell, Andrew Speers, Nicholas Vaccaro, John Walsh, Jacquelyn Woods.
GRADE 10: Lucas Ackerman, Melinda Annunziata, Olivia Breen, Eliza Clarke, Leo Cohen, Alexander Entner, Taylor Gephard, Kristopher Hicks, Bailey Hutchins, James Kaknis, Katielyn Lauridsen, Dilynn Livesey, Daisy Magnusson, Sean Martin, Aidan McKibbin-Vaughan, Jesse Miller, Sarah Moore, Jeffrey Nadel, Kiley Quackenbush, Brianna Roger, Taylor Van Voorhis, Emily Wood.
GRADE 9: Ethan Babirad, Jacob Bennett, Cierra Cassano, Angelique Chardavoine, Tayler Cihanek, Maeve Cruikshank, Deztiny DiMeo, Emily Duke, Peter Dunn, Ryan Euell, Ryan Hagerty, Ryan Hall, Natalie Hutchins, Abigail Liscum, Joanna McCauley, Jacqueline Miller, Cameron Mimoso, Carly Newman, Samuel Pomichter, Emily Prentice, Taylor Salat, Robert Santamorena, Vincent Santo, Clark Waters, Ilana Whitmont, Xandra Zucker.
Rhinebeck HS—Honorable Mention
GRADE 12: Lucas Babirad, Sarah Chaneles-Wadler, Abigail Dampf, Jacob Euell, Vincent Graziadio, Joshua Hanaburgh, Allison Hitt, Tiffanie Lawson, Cassandra Levey, Francisco Monroy-Jimenez, Kaitlyn Moore, Erik Moore-Pearson, Corinne Olson, Maria Theoharris, Casey Van Voorhis.
GRADE 11: Nurul Afsar, Daniel Beahan, Andrew Behrens, Ashley Calvin, Javier Christiansen-Mulhern, Logan Dewan, Amanda Endrizzi, Olivia Ferry, Michael Flanagan, Ronald Fraleigh, Chloe Green, Kory Hutchins, K. Wesley Miller, Jacqueline Mungo, Otto Neiler, Jackson Pavlakis, Andrew Pitcher, Brian Poczatek, Malcolm Ransome, Isabella Romano, Jamie Stickle, Shelby Traver.
GRADE 10: Jil Averback, Olivia Brandt, Christopher Cassano, Era Crenshaw, Wendy Delgado, Michael Dinga, Amanda Miller, Vincent O’Haire, Morgan Rakow, Nicholas Sikula, Charles Wilde.
GRADE 9: Alexis Bell, Austin Brown, Catherine Collins, Julen De Zubiaurre, Sarah Denatale, Eric Dubetsky, Mia Flanagan, Christopher Holsopple, Spencer Hutchins, Anthony Salerno, Kathryn Sistare, Jenna Sivulich, Victoria Vitolo.
Rhinebeck Middle—“A” Honor Roll
GRADE 8: Elizabeth E. Ayton, Isabel Carleton, Victoria Cooper, Alessandra D. Ganz, Annabeth Gausepohl, Elizabeth Goldstone, Caileigh Mc Donagh, Isabel Murray, Tanner A. Newman, Michelle Ping, Sarah Rodriguez, Sabrina Shih, Grace J. Steele, Jack Tellerday, Sarena Toback and Mia Tsang.
GRADE 7: Anna Booz, Stephanie Cassens, Kathleen Feeney, Talia Goldman, Stephanie Lozada, Samantha McClenahan, Mia Grace Naglieri, Isaac N. Neustadt, Rachel Pietrow, Brooke A. Platt, Elizabeth Rosenzweig and Reagan Schweppe.
GRADE 6: James W. Ayton, Elizabeth M. Callahan, Emma Clegg, Charles E. Derbyshire, Jack S. Dykeman, Emily Erlanger, Olivia Fajardo, Daisy Gadsby, Marissa Giamportone, Ilsa L. Hoffman, Logan C. Mc Donagh, Elizabeth Mensch, Max L. Pietras, Liam R. Szwed, Sarah L. Tobias, Kyle R. Veith, Caroline E. Voorhis and Sarah N. Wood.
Rhinebeck Middle—Honor Roll
GRADE 8: Carter H. Beasor, Colin G. Beasor, Maggie Rae Bennett, Elvio Castellanos, Alexandra Dunn, Emily Entner, Michelle Giamportone, Aidan Hack, Kyle Hanson, Dean Kaknis, Mateo Koepp, Grace Levine, Rebecca Lewit, Derek Livesey, Nathaniel Long, Alice R. Magnusson, Amanda Martin, Matthew Martin, Jack McNulty, Caitlin Melvin, Brian Murray, Isabel Murray, Mariel Mustello, John O’Brien, Jack Spencer, Sara Stiverson, Sarena Toback, Corinne Toussaint and Christina Tulloch.
GRADE 7: Danielle Amidon, James Beeler, Thomas Cassata, Firas A. Cheema, Laura Clarke, Sierra A. Dahl, Matthew Dampf, Matthew Denatale, Chloe Dixon, Sarah B. Fixler, Matthew Flanagan, Erin Golestani, Quinn Graziano, Samantha K. Hewitt, Madeline J. Holmes Hunter, Reid S. Hues, Parker R. Knoop, Emma Kroll, Gillian Kroll, Lex Kronbichler, Olivia Lortie, Scott L. Oatkin, Lauren A. Platt, Jamie Rifenburgh, Carson Robinson, Reagan E. Scattergood, Casey L. Schulkind, Lyle Schwartz, Lia Vaccarino, Nathan Warrachart and Daniel Wilde.
GRADE 6: Angela Arehart, Paul Ashworth, Kilian S. Bracher, Sofia G. Brizzi, Cameron B. Cantine, Christina Carucci, Dylan Cho, Samantha L. Christiana, Elena M. Cody, Roy R. Cooley, Jake A. Crandall, Natalia De Zubiaurre, Evan A. DiMarco, Oliver A. Dorfner, Erin A. Duke, Liad O. Elmelech, Benjamin R. Guccione, Matthew R. Hansen, Kristen M. Henderson, James H. Hicks, Madison M. Jenkins, Michael B. Kahn, William F. Lange, Khedup N. Lodoe, Axel L. Lucas Garcia, Monica Martinez, Michael R. Mastroeni, Emma J. McNulty, Julia McNulty, Henry J. Mosto, Kristopher O’Brien, Ben A. Rinaldi, Lilianna P. Ruger, Jesse L. Schneyer, Molly P. Stark, Kellianne Ticcony, Ethan J.Toussaint, Jayda Tulloch, Samuel D. Ulrich and Ethan Viator.
Red Hook HS—High Honor Roll
GRADE 12: Alice Barber, Aaron Barkstrom, Rebecca Blisko, Andrew Butler, Charles Callejo, Steven Campagna, Alexa Capano, Kailen Costakis, Caroline Drayton, Declan Dwyer-McNulty, Devin Fraleigh, Kyla Gabriel, Daniel Gall, Michael Gemmel, Olivia Gordineer, Michael Hahn-Rauch, Devon Hannan, Elena Heath, Sara Immich, Michael Jankowiak, Raeanna Levenson, Anwen Lewis, Nikki Lewis, Ella Lindholm-Uzzi, Sara Livecchi, Matthew Lynch, Martin McSherry, Paul Menz, Dylan Mickler, Mathew Mullen-Mechtly, Pietrina Orza, Morgan Parkin, Christine Pennisi, Miles Peyton, Ashley Pica, Olivia Popovitch, Ellie Quinlan, Kathleen Quinn, Colin Rafferty, Megan Robitaille, Chelsea Rose, Julian Safford, Jed Sarabia, Molly Schroeder, Cara Search, Alexandria Seymour, Lilianna Shapiro, Katelyn Shoemaker, Dakota Smedes, Jeilin Sola, Caitlin Swanson, Ian Taylor, Jeremy Taylor, Sophia Tedesco Lessner, Clare Troy, Christina Vogt, Emily Weisbecker, Grace Weisbecker, Michael Whitman, Stephanie Williams, Maclyn Willigan, Collin Wootan, Sofia Zises.
GRADE 11: Mackensie Abela, Sophia Akoundi, Sophia Barber, Amanda Brady, Bridget Bromberg, Brooke Capel, Justin Carroll, Jenna Cerulli, Danielle Comerford, Allix Coon, Victoria Darling, Nicholas DiLoreto, Emma Donohue, Isaac Dos Reis, Michelle Eggink, Marisa Flannery, Skyler Fustos, Lydia Goff, Hannah Hackett, Matthew Hahn-Rauch, Allie Hammerling, Kiley Hannan, Ryan Hicks, Abigail Higgins, Lindsay Hobson, Sophie Jennis, Sarah Knapp, Kaitlyn Locke, Abigail Lowin, Erica Mansfield, Kaitlin McGovern, Aidan McLaughlin, Nicole Mills, Kailey Morrissey, Claire Mulpeter, Stephen Munisteri, Padraic Parr, Emma Prior, Tyler Rivenburgh, Eve Romm, James Rowland, Micaela Ryan, Kaela Schram, Daphne Schroeder, Hayley Scott, Nicholas Signor, Morgan Sitler, Rachael Stickle, Talia Stortini, Kosei Suzuki, Alina Wray.
GRADE 10: Karim Ahmed, David Akst, Nicholas Akst, William Avis, Jordan Ball, Bennet Brooks, Genevieve Callejo, Nicholas Carlson, Sophia Cerulli, John Curran, Aleksia Cvijic, Kathryn D’Aleo, Danielle DeNardis, Shane Digan, Samuel Gilbert, John Gomez, Nancy Guerrino, Gregory Karpinski, Timothee Kiluba, Trevor Kowalsky, Samuel Laing, Braulio Leon, Joseph Lewis, Jonas Lindholm-Uzzi, Elizabeth Lococo, Samantha Lore, Sophia Lovice, Lauren Marici, Cassandra May, Daniel Mendoza, Jonni Mills, Alyssia Mondello, Ariana Padilla Carreras, Marist Parr, Sophia Pelosi, Samantha Perricci, Liam Peterson, Stephanie Popovitch, Camille Queen, Sarah Reilly, Elizabeth Ricci, Alison Sagerman, Katarina Salmon, Carrie Schultz, Rachael Seymour, Rachel Shoemaker, Alexandra Theisen, Charles VanNorden, Melissa VanNorden, Brandon Voll, Jordyn Whitman, Shelby Wilcox, Sarah Wohlfahrt, Shannon Yearwood, Drew Zarrella, Derek Zic.
GRADE 9: Michaela Brocchetti, Eric Brodbeck, Ciara Burud, Claudia Cangemi, Jacob Carter, Parker Cavotti, Patrick Comerford, Brooke Corbett, Caitlin Crane, Miles DeMartino, Rachel DeSimone, Rachel Eccles, Abigail Foster, Paige Gallo, Samuel Gdula, Samantha Gorga, Erin Hannan, Travis Kassner, Hannah Kubsch, Yuna Lee, Jessica Ljutich, Michelle Locke, Melissa Lynch, Nicole Marici, James Mulvey, Brenda Palma, Tori Popp, Jazmin Rendon, Aliya Rodriguez, Christian Rohrmeier, Erica Rossetti, Caitlin Schmitz, Clea Schumer, Ted Schumer, Charlotte Standefer, Kensei Suzuki, Valerie Titus, Stephen Tovcimak, Isabel Vazquez, Jhared Vosburgh, Elizabeth Westermeyer, Caleb Wootan, Sayori Yoshida, Jessica Zulch.
Red Hook HS—Honor Roll
GRADE 12: Dylan Bard, Brenna Barkstrom, Lylah Bateman, Olivia Bemis, Krista Beneway, Jack Blanch, Neil Bostian, William Brammer, Lucas Brocchetti, Ashley Cahenzli, Wyatt Charter, Alfonso Cruz, Christopher Czajka, Luis Garcia, Alexander Gilbert, Rebecca Green, Dakota Griffin, Hyung Tong Guerra, Laura Hegstetter, Hannah Hilbrandt, Gabriel Insogna, Matthew Jantzen, Nicole Jones, Blanca Larreta, Brian Messmer, Matthew Meyer, Nicole Minielli, Lauren Mosconi, Ryan Murphy, Megan Ostoyic, Charlotte Peterson, Ian Preyer-Blakney, Danielle Region, Michael Rogers, Jesse Rolfe, Tyler Rotolo, Rory Schiafo, Armando Spagnoli, Brendon Tator, Rachel Thomas, Ilysa Timpanaro, Lily Vandeyar.
GRADE 11: Theodore Blake, Brandon Caridi, Brett Cole, Logan Cook, Tanner Coon, Jaina Diaz-Kelly, Christian DiMarco, Fiona Dwyer-McNulty, Shayne Esposito, Matthew Fenaroli, Cierra Harrison, Kosei Iwamoto, Adam Jeffreys, Michelle Keller, Jaime Kent, Everett Knag, Nicholas LaBarbera, Alexander Levenson, Wil Lindberg, Ryan McArthur, Ainsley Mannino, Moorea Martin, Ross Morrison, Summer Mosher, Dane Mowris, Theodor Ross, Alyssa Rowe, Gregory Selle, Colette Sofokles, Timothy Sutton, Steven Tanzi, Luy Tran, David Uridia, Julianne Wilkinson, Amity Wootan, Samantha Ziminski.
GRADE 10: John Alessi, Nicholas Banister, Alexis Brisley, Joseph Bryant, Michael Callejo, Allison Cascone, Leif Christensen, Thomas D’Angelo, Jacqueline Davies, Connor Decker, Tyler DelGiudice, Ryan Dorrian, Oscar Fernandez, Katherine Hardeman, Grace Hegstetter, Summer Immich, Ross Insogna, John Kay, Riley Kiggins, Adarsh Kumar, Natalie LaBossier, Sasha Levy, Briana McCann, Stacey Menos, Jonathan Mialma, Selena Millares, Haley Miller, Anastasia Mitchell, Abigail Moore, Cassidy Murray, Rebecca Nesel, Jessica Osterhoudt, Ariana Parkinson, Emma Patsey, Katia Perez, Nicolette Pinto, Roxanne Renzo, Casey Roth, Jenna Smedes, Lorelei Smith, Michael Smykla, Deisi Sola, Haylie Stokes, Ann Sullivan, Kalli Thorpe, Charlie Webber, Geneva Zane.
GRADE 9: Colin Bemis, Kaleigh Borneman, Sienna Bourbeau, Georgina Christensen, Darren Coon, Vic Cooper, Matthew Corless, Samuel Corliss, Lola Cornillon, Jennifer DeJoy, Kaleigh DelGiudice, Conor DePaoli, Kale Esposito, Danielle Farrell, Benjamin Fleischman, Vincent Flood, Madeline Freedman, Emma Gruden, Cameron Hackett, Austin Haley-Berry, Taylor Harrison, Samantha Hues, Wyett Imperati, William Kristopik, Isabelle LeGare, Mary MacHugh, Carlin McEnroe, India Mehta, Patrick Mullen-Mechtly, Elizabeth Neese, Nicholas Norton, Jack Prinz, Devin Scott, Caitlin Sinnott, Zachary Sivulich, Tessa Stortini, Matthew Strieder, Kylie Sullivan, Kyle Torre, Diana Vogt, Eleanor Zelek.
BOCES Career & Technical Institute
HIGH HONOR ROLL: Stephanie Williams.
HONOR ROLL: Sarah Moore, Nathalia Telles, Brandon Wells.
Linden Ave. Middle School—Principal’s Honor Roll
GRADE 8: Madeline Ames, Isabella Barbuto, Kathryn Barrett, Madeline Berg, Nicholas Cahill, Adam Coleman, Marley Cook, Morgan Corless, Cassie Couse, Eric Decker, Trevor Dykas, Sienna Engasser, Jillian Engel, Alexa Franceschi, Michael Gildersleeve, Alexander Gonnella, Kevin Horiszny, Megan Jankowiak, Tyler Kehoe, Regina Kelly, Erin Kennedy, Isabelle LaBarbera, Shane Laibach, Austin Lunstedt, Ermano Menos, Mia Michaelides, Daniel Monarchi, Evan Naccarato, Isabella O’Connell, Andrew Pica, Liam Quinlan, Abigail Romm, Brian Sheppard, Beau Smith, Makenzie Smith, Sarah Timperio, Trent Truitt, Christopher Turgeon, Henry Tynes, Alexander VanPelt-Cathcart, Alexander Voll, Avis Zane.
GRADE 7: Ani Almada-Makebish, Douglas Appenzeller, Emily Appenzeller, Kelsey Ball, Mia Barbuto, Adam Beach, Joseph Becker, Julia Bemis, Gillian Berardi, Sean Berry, Colin Bertomeu, Anna Billeci, William Bloxham, Lily Ruth Bryant, Allison Budd, Abigail Carney, Emily Cavotti, Katrina Conklin, Claudia Daley, Brendan Deckoff, Gwyss dell’Acqua, Steven DeStefano, Claire Dickson, Gabriella DiLoreto, Anna Dolen, Sara Donn, Jenna Dorrian, Lauren Engel, Syr Esposito, Ellette Fiege, James Flood, Joseph Garcia, Theodora Gianakis, Katelyn Glick, Liam Gomez, Thomas Graminski, Madison Guski, Niklas Hallstein, Mackenzie Heidcamp, Jack Hobson, Ryan Hobson, Alexis Howard, Ethan Husted, Holley Kaiser, Mikaela Korb, Daria Latvis, Allison Loeffel, Elizabeth Louie, Amelia Lovice, Claire McNeese, Itzel Mialma, William Morrison, Lauren Mulvey, Patrick Murphy, Lance Neese, George Odlum, Olivia Ranieri, Hannah Rein, Peter Riley, Alexander Robertson, Quincy Ross, Alyssa Rusnock, Owen Sagerman, Isabel San Millan, Tristen Schiafo, Tristan Schumer, Paige Scott, Tyler Seymour, Emily Shein, Zachary Soper, John Stehling, Lauren Stokes, Bailey Styles, Colin Sullivan, Nikki Swart, Penelope Titus, Elinor Traudt, Luca Viverito, Madison Winters, Kaleigh Wood, Katelin Zichittella.
GRADE 6: Nedine Abdelhamid, Miranda Beer, Conor Blatter, Sadie Bloch, Romi Butscher, Hannah Campagna, Perla Canales, Kaeleigh Coots, Hanlon Crane, Gianna Cuevas, Andrew Culp, Khali Delage, Anabel DeMartino, Joseph Duval, Sheena Dwyer-McNulty, Alexis Ferrara, Isabella Fraleigh, Amandajane Fuchs-White, Christina Gildersleeve, Mary Graham, Mara Halas, Erin Hare, Sydni Harrison, Lynzie Hulle-D’Errico, Hayley Kiggins, Joshua Koszer, Grace Leedy, Kiley Lenahan, Willow Lloyd Payne, Elizabeth Lowney, Hannah Malafy, Hannarose Manning, John Marcotte, Alexandra McCrudden, Sydney McKay, Katrina Menos, Michael Menz, Jacob Morrison, Kathryn Mullen-Mechtly, Hailey Murry, Emily Neese, Gia Orsino, Helena O’Shea, Jacob Ostfeld, Caspian Packard, Jonathan Rhea, Samala Rubin, Zachary Schott, Frederick Schultz, Tyler Sheahan, Michal Sherman, Reid Signet, Lucinda Standefer, Kyle Staubi, Cassidy Stride, Sally Timan, Sarah Tovcimak, Kayla Turgeon, Nicholas Urbin, Silas Walker, Peter Walsh, Meghan Weckesser, Christopher Yearwood.
Linden Ave. Middle School—Honor Roll
GRADE 8: Ian Anderson, Devin Balloqui-Smith, Lauren Bennett, Kalli Bost, Kira Bruno, Rory Burns, Austin Cole, James Cowperthwaite, Derek Doyle, Claire Dyal, Meaghan Hardeman, Natalie Hayes, Matthew Hosier, Liam Jantzen, Jakob Kehr, Kaylee Kelsey, Kiana Kipp, Benjamin Kocik, Emily Levine, Angelina Maneri, Ashley Martinez, Daniel May, Ervin Menos, Vanardo Merchant, Alyson Miller, Nicholas Morrissey, Alexandra Piaget, Jennifer Rowland, Kimberly Selle, Mackenzie Signet, Mackenzie Swart, Shawna Timperio, Erica Wilkinson, Jessica Wilkinson.
GRADE 7: Jason Allen, Katherine Beaumont, Daniel Berns, Katherine Brower, Sophie Bruno, Sharon Calabrese, Hunter Cole, Skyler Coon, Jesus Cruz, Ethan Curtis, Sage Engasser, Emma Fennell, Brandon Flynn, Hayley Herdman, Matheu Hunziker, Alon Iwamoto, Jacob Kihlmire, Amber Lawyer, Kyle McCluskey, Hudson Miller, Thomas Morris, Faith Mowris, Patrick O’Shea, Troy Pulver, Jordan Rabbett, Elissa Rhynders, Jacqueline Rodriguez, Austin Rowland, Jeremy Safford, Karana Stokum, Justin Tran, Galen Willigan, Matthew Zduniak.
GRADE 6: Bryce Baker, Mathew Boryk, Nolan Bourbeau, Lillian Brandes, Joshua Brown, Sean Burke, Irene Celaya, Ernest Churchill, Elisabeth Cirrincione, Simon Dantzic, Regina DeMier, Cameron DiMeo, Brandon Doyle, John Duffy, Ashley Fran, Peter Gorga, David Graff, Molly Higgins, Peyton Horst, Karl Kerzner, Cassandra LaBarbera, Jose Labastida, Faith Leedy, Summer Lown, Owen McCann, Hannah McCarthy, Kristine Miller, Brianna Mulvaney, Hadley O’Connor, Sydney O’Neill, Abigail Osterhoudt, Michael Picciuolo, Sara Reyes-Ojeda, James Rossetti, Brandi Rusnock, Sierra Siedsma, Madison Smaldone, Emma Smith, Lucas Staats, Alondra Trejo, Montana Wells.

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Twitter 0 LinkedIn 0 0 Flares ×